آموزشگاه وردپرس صبا

آموزش وردپرس وطراحی سایت

آموزش وردپرس وطراحی سایت

آموزشگاه وردپرس صبا

کاملترین مجموعه آموزشی وردپرس در آموزشگاه وردپرس صبا
اموزش نصب قالب افزونه پلاگین واسکریپت های زوز بهمراه دانلود برنامه
فروش انواع لپتاپ تبلت وجدیدترین سیستم های کامپیوتری در سیرجان

۶ مطلب در مهر ۱۳۹۴ ثبت شده است

طی دو ماه اخیر رنک الکسای بعضی سایت افت زیادی داشته است. خیلی از سایت ها حتی با افزایش بازدید نیز شاهد کاهش رنک الکسای خود بودند. از آنجا که الکسا تنها ملاک سنجش و رتبه بندی سایت ها در جهان است. رنک الکسا برای مدیران سایت و شرکت های تبلیغاتی بسیار مهم است. رنک بالای سایت را ملاک ارزش و بازدید بالای یک سایت می دانند. بعضی از مدیران سایت برای افزایش رنک الکسای سایت خود از روش های اشتباه مثل خرید بازدید و پاپ اپ استفاده می کنند. تمامی این روش ها کوتاه مدت بوده. و دائما باید هزینه کنید. پس بهتر است رنک الکسای سایت خود را با روش های طبیعی و بدون پرداخت هزینه افزایش دهید.

 

راه های استفاده از الکسا:  اگر شما از اینترنت اکسپلورر ( Internet Explorer ) استفاده می کنید نوار ابزار الکسا را دریافت کرده و نصب کنید. اگر از فایر فاکس استفاده می کنید نوار زیر را دریافت کنید که رتبه الکسا ، رتبه گوگل و دیگر موارد مفید از یک وب سایت را نمایش می دهد.

Internet Explorer : http://www.alexa.com/site/download

FireFox : http://www.quirk.biz/searchstatus

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مهر ۹۴ ، ۰۰:۳۵
مسعود کشاورز

۸ نکته که مدیران سایت ها باید بدانند

بیش از یک میلیارد سایت در جهان وجود دارد. که از این همه سایت شاید ۱۵۰ هزار آن ارزش تجاری داشته باشد. ماندن در عرصه رقابت وبلاگ نویسی بسیار سخت است. در هر زمینه که شما جست جو کنید هزاران سایت وجود دارد. بعضی از زمینه اشباع شده است. و ارزش سرمایه گذاری ندارد. اگر هم داشته باشد نیازمند هزینه بالا است. امروزه راه اندازی و کسب درآمد از اینترنت یکی از راه های موفقعیت در عرصه زندگی و درآمدزایی است. اگر مدیر سایت یا وبلاگ هست. حتما باید راه های موفقعیت در این عرصه را بدانید. در این مقاله شما را با ۸ نکته کلیدی که مدیران سایت ها باید بدانند آشنا خواهیم کرد. پس با ای اس دانلود همراه باشید.

Webmaster

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مهر ۹۴ ، ۰۰:۳۲
مسعود کشاورز

آموزش حرفه ای SEO 2015

 بهینه سازی موتور جستجو

احبان سایت ها و وب مسترها همراه با تغییرات گوگل باید سایت خود را مطابق جدیدترین الگوریتم گوگل به روز نمایند. و گرنه جایگاه خود را در صفحات گوگل از دست می دهند. و با کاهش بازدید سایت مواجهه می شوند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با نکات حرفه ای آموزش سئو آشنا سازیم. اگر بخواهیم تعریف جدید از سئو ارائه دهیم. به کار بهینه سازی سایت و محتوای آن برای بازدید کننده و موتورهای جست جوگر سئو گفته می شود. شما در سئو سایت دو چیز را در نظر داشته باشید. یک بازدید کننده که مشتری و طرف مقابل شما می باشد. دوم موتور جست جوگر که بازدیدکننده را به سایت شما هدایت می کند. هر چند در امر سئو نباید شبکه های اجتماعی را فراموش کرد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ مهر ۹۴ ، ۰۰:۲۸
مسعود کشاورز
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ مهر ۹۴ ، ۲۰:۱۸
مسعود کشاورز

دانلود اپلیکیشن 200 فاکتور رتبه بندی گوگل

200 فاکتور رتبه بندی گوگل: گوگل دانلود اپلیکیشن 200 فاکتور رتبه بندی گوگل 200seo jeld

200 factor seo

معرفی 200 فاکتور اصلی در رشد وبهبود سئو سایت یا وبلاگ بصورت کامل

عناوین برنامه

فاکتورهای دامنه

فاکتورهای صفحه

فاکتورهای Backlink

فاکتورهای تامل با کاربر

قوانین الگوریتم های خاص

سیگنال های شبکه های اجتماعی

نشانه های برند

فاکتورهای ( On-Site (WebSpam

فاکتورهای ( Off-Page (WebSpam


فاکتورهای دامنه

1. سن دامنه:

در حقیقت تفاوتی بین دامنه ای که 6 ماه سن دارد با آن که 1 سال، اصال زیاد نیست. به عبارت دیگر گوگل از سن دامنه استفاده می کند اما چندان مهم نیست.

2. کلمات کلیدی در دامنه های سطح بالا ظاهر می شود:

استفاده از کلمه کلیدی در دامنه باعث ترقی نمی شود اما نشانه مرتبط بودن است. در آخر اینکه آنها کلمات کلیدی را که در دامنه ظاهر می شود بولد(bold )می کنند.

3. کلمه کلیدی به عنوان اولین کلمه در دامنه:

اعضای انجمن فاکتورهای رتبه بندی موتورهای جستجو در سال 2011 توافق کردند، دامنه ای که با کلمه کلیدی هدف خود شروع می شود، نسبت به دامنه ای که در خود کلمه کلیدی ندارد یا کلمه کلیدی در وسط یا انتهای دامنه قرار دارد،سرتر است.

4. ثبت طول دامنه:

دامنه های ارزشمند(مشروع) اغلب جلوتر برای چند سال آینده پرداخت شده اند در حالی که دامنه های(نامشروع)به ندرت برای 1 سال استفاده می شوند. بنابراین زمان انقضای دامنه می تواند به عنوان یک فاکتور برای پیش بینی مشروعیت آن مورد استفاده قرار گیرد. 5. کلمه کلیدی در اسم زیردامنه(Subdomain): هیئت Moz توافق کردند که وجود کلمه کلیدی در زیردامنه موجب بهبود رتبه شود.

6. تاریخچه دامنه:

یک سایت با مالکیت بی ثبات ممکن است از گوگل بخواهد که تاریخچه سایت را مجددا تنظیم کند(reset) یا لینک هایی که به دامنه ارجاع می شود را خنثی کند.

7. دامنه دقیقا همتا(Exact Match Domain):

اگر سایت باکیفیتی داشته باشید، EMDs می تواند به شما برتری دهد. اما اگر EMDs در یک سایت بی کیفیت اتفاق بیفتد، به آپدیت EMDs آسیب می رساند.

8. دامنه عمومی در برابر دامنه خصوصی:

دامنه خصوصی می تواند نشانه یک چیز مخفی باشد. فعال کردن خصوصی سازی بالقوه چیزی بدی نیست، اما اگر خیلی زیاد و در همه چیز اتفاق بیفتد، اندکی غیرعادی به نظر خواهد آمد.

9. جریمه مالک دامنه:

اگر گوگل شخصی را به عنوان spammer تشخیص دهد، سایر سایت هایی که متعلق به این شخص است را با موشکافی بیشتر نگاه می کند. 10. گسترش مرز TLD: با داشتن کد کشور برای دامنه به رتبه بندی سایت در آن کشور خاص کمک می کند، اما سایت را در رتبه بندی جهانی محدود می کند.

 

فاکتورهای صفحه

1. کلمه کلیدی در تگ عنوان:

تگ عنوان دومین بخش مهم محتوای صفحه است، در نتیجه سیگنال قوی در سئو on-page ارسال می کند

12. شروع تگ عنوان با کلمه کلیدی:

بر مبنای اطلاعات Moz، تگ عنوانی که با کلمه کلیدی شروع می شود در مقایسه با تگ عنوانی که کلمه کلیدی در انتهای آن قرار دارد، از کارایی بهتری برخوردار است.

13. کلمه کلیدی در تگ توضیحات:

این هم نشانه دیگر مرتبط بودن است و شما را متمایز می سازد.

14. وجود کلمه کلیدی در تگ H1:

تگ H1 دومین تگ عنوان است که سیگنال مرتبط بودن را به گوگل ارسال می کند.

15. کلمه کلیدی عبارتی است که بیشترین استفاده از آن در متن شده:

انتخاب کلمه کلیدی که بیشتر از سایر کلمات مورد استفاده قرار گرفته، نشانه مرتبط بودن است.

16. طول محتوا:

محتوایی که کلمات بیشتری دارد می تواند سطح گسترده تری را پوشش دهد و به مقاالت سطحی و کوتاه ارجحیت دارد.

17. تراکم کلمه کلیدی:

تراکم کلمه کلیدی مبنایی است که گوگل از آن برای انتخاب عنوان صفحه استفاده می کند. اما استفاده بیش از حد می تواند به شما آسیب برساند.

18. پنهان سازی معنایی کلمه کلیدی در محتوا (LSI:

LSI کلمات کلیدی به موتورهای جستجو کمک می کند معنی کلماتی که بیش از یک معنی دارند را بتواند استخراج کند. وجود یا عدم وجود LSI نشانه کیفیت محتوا است.

19. کلمات کلیدی LSI در عنوان و تگ توضیحات:

به عنوان محتوای صفحه، کلمات کلیدی LSI در صفحه تگ متا به گوگل در تشخیص بین مترادف ها کمک می کند. همچنین به عنوان یک نشانه مرتبط بودن هم هست.

20. سرعت بارگذاری صفحه از طریق HTML:

هم گوگل و هم بینگ از سرعت بارگذاری صفحه به عنوان یک فاکتور رتبه بندی استفاده می کنند. عنکبوت های موتورهای جستجو به راحتی می توانند سرعت سایت شما را بر اساس کدهای صفحه و حجم فایل ها تخمین بزنند.

ادامه ……..

اما شما میتوانید کل 200 فاکتور را یکجا در یک اپلیکیشن اندرویدی دانلود کنید

دانلود 200 فاکتور سئو نسخه اندروید حجم فایل :4MB
دانلود با لینک مستقیم

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ مهر ۹۴ ، ۱۵:۳۹
مسعود کشاورز

دانلود برنامه کلیدهای تقلب در وردپرس

کلیدهای تقلب در وردپرس تقلب در وردپرس دانلود برنامه کلیدهای تقلب در وردپرس png

کلیدهای تقلب وردپرس

کاملترین آموزش برای کار کردن راحت با وردپرس وآموزش کلیدهای میانبر وتقلب در وردپرس فارسی

توضیحات : وقتی به دست های یک برنامه نویس حرفه ای در زمان کارش نگاه می کنیم، کمترین حرکت را از آنها می بینیم! مچ دست ها تفریبا در تمام طول کار یک جا ثابت هستند و کمترین استفاده ممکن از موس یا تاچ پد لپتاپ می شود و ما فقط حرکت سرانگشتان را می بینیم. سرعت عمل آنها واقعاً بسیار بیشتر است! ما به عنوان مدیر یک سایت وردپرسی دوست داریم سرعت خود را در زمان کار به این برنامه نویسان برسانیم و به عنوان فردی حرفه ای شناخته شویم.

در بیشتر محیط های نرم افزاری کلیک های میانبری (Shortcut) برای انجام کارهای مختلف وجود دارد بیشتر ما شاید با میانبرهای معروف ویندوز مثل ctrl + z (برای برگردان کاری که کردیم) یا ctrl + c و ctrl + v (برای copy و paste کردن فایل ها) آشنا هستیم و شاید گاهی هم از آنها استفاده می کنیم. استفاده از این دکمه ها سرعت عمل ما را بالاتر می برند مخصوصا اگر به استفاده از انها عادت کنیم. محیط کار با وردپرس هم مثل هر سیستم حرفه ای دیگری دارای کلید های میانبر مخصوص به خود است همچنین این محیط از کلیدهای میانبر ویندوز هم در محیط ویرایشگر خود پشتیبانی می کند.

لزومی ندارد حتما همه ی این کلید ها را استفاده و یا حفظ کنیم. حتی استفاده از یکی از آنها سرعت ما را افزایش می دهد و میتوانیم بعد از مدتی به راحتی و بدون حتی فکر کردن از تمامی آنها استفاده کنیم.

به همین خاطر تصمیم گرفتیم در این مطلب کتاب کاربردی ( و البته کم حجمی ) با عنوان کلیدهای تقلب در وردپرس آماده نماییم تا منبع مفیدی از کلید های ترکیبی برای خودمان و شما باشد.

*کلیدهای تقلب در وردپرس*

مطالبی که در این کتاب یادخواهید گرفت:

فعال کردن کلیدهای میانبر در وردپرس

میانبرهای مدیریت بخش دیدگاه ها

میانبر های بخش ویرایش گر متن

دکمه + Ctrl

دکمه + Alt + Shift

میانبرهای مخصوص حالت نوشن بدون مزاحم

کلیدهای میانبر بیشتر


کلیدهای تقلب (میانبر) معمول شامل استفاده همزمان از دو یا سه کلید هستند تا درصد خطا را کاهش دهند
(به عنوان مثال استفاده همزمان از ctrl + x) اما وردپرس پا را از این هم فراتر گذاشته و در شرایط خاص حتی یک کلید هم به عنوان کلید میانبر کار می کند به همین دلیل از وردپرس 3.7 به بالا در کنار آمدن کلیدهای میانبر دکمه فعال سازی این کلیدها هم به پروفایل کاربری وردپرس اضافه شد تا هرکاربر وردپرس به دلخواه آن را فعال و از آنها استفاده کند و کاربران عادی وردپرس دچار سردرگمی و اشتباه نشوند.


نام کتاب : کلیدهای تقلب در وردپرس‎ نویسنده : همیار وردپرس تعداد صفحه : 17 حجم فایل : 576 کیلوبایت طراحی وساخت اپلیکیشن: خدمات سبا رایانه

دانلود نسخه اندروید 2 به بالا


 

دانلود با لینک مستقیم
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ مهر ۹۴ ، ۱۵:۳۴
مسعود کشاورز